Sklep internetowy


Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, uruchomiliśmy sklep internetowy WallPrint24.pl, w którym dajemy Wam możliwość złożenia zamówienia bez konieczności wychodzenia z domu.

Zakupić możecie fototapetę z dowolną grafiką, zdjęciem, ilustracją. Udostępniamy Wam ogromny zbiór, który podzieliliśmy na różne kategorie, aby ułatwić Wam jego przeglądanie. W ofercie sklepu są również obrazy, plakaty bądź naklejki. Obrazy drukowane są na materiale tekstylno-bawełnianym (Canvas) – jest to polibawełniany materiał imitujący stosowane przez artystów malarskie płótno. Dzięki naklejkom natomiast udekorować możecie praktycznie wszystko w swoim domu: ściany, drzwi, meble, lodówkę, biurko itp. a dzięki naklejkom EasyDot możecie je naklejać i przeklejać do woli. Wszystkie dostępne materiały zostały dokładne opisane na stronie sklepu, poczytać na ich temat możecie pod tym adresem.

Udostępniliśmy Wam również narzędzie, dzięki któremu możecie wydrukować dowolny materiał z Waszego zdjęcia. Wystarczy zajrzeć tutaj, wgrać zdjęcie, ustawić kadr, wybrać materiał i rozmiar, my zajmiemy się resztą a za kilka dni kurier zapuka do Waszych drzwi z paczuszką ;)

Zapraszamy Was zatem gorąco do odwiedzenia naszego sklepu. Oferta jest naprawdę bardzo bogata a i ceny konkurencyjne ;)