Oklejanie samochodów


Naszym klientom, poza usługami drukarni wielkoformatowej, oferujemy również oklejanie samochodów. Jest to obecnie jedna z najbardziej popularnych form reklamy mobilnej, ponieważ nie ponosimy dodatkowych kosztów za wynajem powierzchni reklamowej a jej zasięg jest praktycznie nieograniczony. Reklama na samochodach to idealny sposób aby dotrzeć do szerokiego grona odbiorców. Auta poruszające się po naszych ulicach z kolorową grafiką czy wyeksponowaną ofertą zawsze przyciągną wzrok wszystkich dookoła.  Naszym zdaniem jest to świetna inwestycja, której koszty bardzo szybko się zwrócą.

Poza oklejaniem samochodów reklamami oferujemy również możliwość całkowitej zmiany koloru nadwozia bez konieczności wizyty u lakiernika. Jest to obecnie bardzo dynamicznie rozwijająca się gałąź w branży motoryzacyjnej. Zmiana koloru lakieru z wykorzystaniem specjalistycznych folii sprawi, że Twoje auto uzyska nowy wygląd ale przede wszystkim, oryginalny lakier będzie zabezpieczony. Cały proces oklejania odbywa się bez ingerencji w kolor oryginalnego lakieru.

Jeżeli natomiast interesuje Cię tylko zabezpieczenie karoserii bez konieczności zmiany koloru, mamy w ofercie folie zabezpieczające, bezbarwne. Jest to obecnie najskuteczniejsza forma ochrony lakieru.

Wszystkie wykorzystywane przez nas folie do oklejania samochodów nie wpływają na lakier oryginalny podczas ich demontażu. Jeżeli narzekasz na brak czasu albo po prostu nie czujesz się na siłach, nasz zespół szybko i sprawnie zrobi to za Ciebie.

Oferujemy następujące usługi związane z oklejaniem samochodów:

  • reklama na pojazdach;
  • oklejanie szyb;
  • przyciemnianie szyb;
  • zmiana koloru lakieru;

 

Jeżeli jesteś zainteresowany oklejaniem samochodów SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI bądź wyślij zapytanie ofertowe.

Przykłady naszych realizacji: